• Strokovno vodstvo po razstavi Barve Afrike

Strokovno vodstvo po razstavi Barve Afike

Vabljeni na strokovno vodstvo po razstavi Barve Afrike, ki jo je Muzej Velenje v sodelovanju s Slovenskim etnografskim muzejem pripravil ob 50. obletnici prve razstave afriške zbirke Františka Foita v Velenju. Skupaj z avtorji razstave bodo obiskovalci Foita spoznali kot raziskovalca, popotnika, umetnika in profesorja. Pregledna razstava prikazuje veliko še nikoli prej predstavljenega fotografskega gradiva in predmetov, ki jih je raziskovalec zbral na svojih potovanjih po črni celini.

Za obisk dogodka je potreben PCT pogoj (prebolel, cepljen, testiran) za starejše od 12 let ter spoštovanje vseh takratnih ukrepov za zajezitev širjenja koronavirusa, ki veljajo za izvajanje kulturnih dejavnosti.