• Odprtje razstave ob 10-letnici Muzeja usnjarstva na Slovenskem Šoštanj

Odprtje razstave ob 10-letnici Muzeja usnjarstva na Slovenskem Šoštanj

V četrtek, 7. novembra, bomo ob 11. uri na Trgu svobode v Šoštanju odprli razstavo na prostem, posvečeno 10-letnici delovanja Muzeja usnjarstva na Slovenskem.

V letošnjem novembru, ko mineva 10 let od odprtja Muzeja usnjarstva na Slovenskem, bomo v našem muzeju največ pozornosti namenil temu jubileju naše šoštanjske enote.

Osrednji dogodek ob obletnici odprtja Muzeja usnjarstva na Slovenskem bo potekal 19. novembra, ko bomo v Muzeju usnjarstva na Slovenskem pripravili dan odprtih vrat, ob 17. uri pa vseslovensko srečanje usnjarjev, ki se bo nadaljevalo v Kulturnem domu Šoštanj z okroglo mizo ob 18. uri in s premiero dokumentarnega filma ob 19. uri.

Brezplačni strokovni vodstvi po Muzeju usnjarstva na Slovenskem, ki je v celoti dostopen tudi gibalno oviranim, bomo pripravili 22. novembra ob 17. uri in 23. novembra ob 10. uri.