Dnevni počitniški tabor na Kavčnikovi domačiji

Dragi otroci!

Velenjski muzealci že pogrešamo vašo družbo in se veselimo našega tretjega počitniškega tabora, ki bo v torek, 18. avgusta na Kavčnikovi domačiji v Zavodnju pri Šoštanju!

Tokrat se dobimo ob 8. uri na Kavčnikovi domačiji. Na počitniškem dopoldnevu bomo dobro raziskali samo domačijo, ustvarjali tudi na delavnicah, nato se bomo odpravili na pohod do Žlebnikove domačije, kjer si bomo ogledali spominsko sobo, posvečeno pesniku Karlu Destovniku – Kajuhu. Lepa in izredno zanimiva pot bo nas naprej vodila do Mornove zijalke, druženje pa ob 14. uri zaključimo pri gostilni Grebenšek v Belih Vodah.

Program bo trajal od 8. do 14. ure.

Prijave zbiramo do ponedeljka, 17. avgusta, na info@muzej-velenje.si. Cena: 5 evrov na otroka. Malico naj otroci imajo s seboj. Primerno za osnovnošolske otroke.

Se vidimo, v družbi dediščine!