• Dnevni počitniški tabor v Muzeju usnjarstva na Slovenskem v Šoštanju

Dnevni počitniški tabor v Muzeju usnjarstva na Slovenskem v Šoštanju

Otroci, pozor!

Približuje se naš drugi počitniški dnevni tabor v Muzeju usnjarstva na Slovenskem v Šoštanju!

Dobimo se v četrtek, 16. julija, ob 8.00 v Muzeju usnjarstva na Slovenskem v Šoštanju. V samem muzeju naš čaka raziskovanje razstave, delavnice in filmske projekcije, v pohodniškem delu programa pa se bomo odpravili do območja Goric, kjer si bomo lahko ogledali tudi posledice izkopavanja premoga in spregovorili o nastanku jezer, na poti obiskali tudi Vilo Široko in še kakšno zanimivost. V okviru programa nas čaka tudi ogled nedavno prenovljenega mestnega trga v Šoštanju. Program bo trajal do 14. ure.

Zabavno in poučno bo, vabljeni v našo družbo – odlično se bomo imeli!

Prijave zbiramo do srede, 15. julija, na info@muzej-velenje.si. Cena: 5 evrov na otroka. Malico naj otroci imajo s seboj. Primerno za osnovnošolske otroke.