Muzej Velenje bo do nadaljnjega zaprt

Iz Muzeja Velenje sporočamo, da se v skladu z ukrepi Vlade Republike Slovenije v četrtek, 1. aprila, zapirajo vse muzejske enote.

Obiskovalcev v muzeju ne bomo sprejemali do preklica odloka o prepovedi ponujanja kulturnih storitev, najmanj do 12. aprila.

Za čas zaustavitve javnega življenja so preklicani tudi vsi napovedani dogodki in drugi programi Muzeja Velenje.

Komunikacija z uporabniki muzejskih storitev bo do nadaljnjega potekala po telefonu (03 898 26 30) ali s pomočjo elektronskih sporočil (info@muzej-velenje.si).

Obiskovalce vabimo, da nas spremljate na muzejskih Facebook in Instagram profilih ter na spletni strani, kjer bomo poskrbeli za raznovrstne vsebine. Prav tako vabimo k ogledu muzejskih razstav na prostem.

Želimo vam veliko dobrega zdravja in dobre volje!