Obisk Muzeja Velenje ob slovenskem kulturnem prazniku

V ponedeljek, 8. februarja, ob slovenskem kulturnem prazniku odpiramo vrata naših enot za brezplačen ogled razstav. Ob tem vse obiskovalce prosimo za upoštevanje ukrepov za preprečevanje širjenja novega koronavirusa, vključno z največjim dovoljenim številom obiskovalcev v posameznem muzejskem prostoru.

❗️ Ker je število obiskovalcev v muzeju omejeno, ponujamo možnost rezervacije obiska s predhodno najavo ure obiska. Ob potrjeni rezervaciji po elektronski pošti 📨 info@muzej-velenje.si bodo najavljene osebe imele prednost.

⏱ Vrata naših enot – Velenjskega gradu, Hiše mineralov, Spominskega centra 1991 in Muzeja usnjarstva na Slovenskem – bomo imeli odprta med 10. in 17. uro, v Galeriji F-bunker pa vas pričakujemo med 9. in 11. in 19. in 21. uro.

Prisrčno povabljeni, da kulturni praznik praznujete z nami!