Spomini na obisk fotografskega studia Foto Pajk - vabilo k sodelovanju

V Muzeju Velenje v teh poletnih dneh med drugim pripravljamo tudi razstavo o znanem velenjskem fotografskem studiu Foto Pajk in ob tem k sodelovanju vabimo vse, ki bi bili z nami pripravljeni deliti kak spomin na obisk fotografa Pajka.

Ste se v otroštvu kdaj fotografirali pri mojstru Pajku? Je vaša poročna fotografija nastala v ateljeju Foto Pajk? Imate doma družinsko fotografijo ali fotografije za dokumente, ki jih je ustvaril fotograf Pajk?

V Muzeju Velenje prijazno vabimo, da opišete svoje spomine na fotografiranje pri Foto Pajku in jih pošljete na elektronski naslov: andzelina.jukic@muzej-velenje.si ali po pošti: Muzej Velenje, Ljubljanska cesta 54, 3320 Velenje.

Vašega sodelovanja bomo nadvse veseli. Prepričani smo, da bo zaradi vaših prispevkov razstava dosti bogatejša, vi pa boste dobili edinstveno priložnost postati njeni soustvarjalci.