Muzej Velenje do nadaljnjega zaprt za vse obiskovalce

V Muzeju Velenje smo se v želji po zajezitvi širitve koronavirusa in v skladu s priporočili pristojnih institucij odločili, da z današnjim dnem zapremo vse muzejske enote za vse obiskovalce.

Od petka, 13. marca 2020, bo Muzej Velenje torej zaprt.  Obiskovalcev ne bomo  sprejemali v nobeni od enot do preklica, o katerem bomo velenjski muzealci javnost obvestili po običajnih poteh: s sporočili za javnost, z objavami na Facebook profilu in na muzejski spletni strani ter z elektronskimi novicami.

Kot smo že obveščali, so za zdaj odpovedani vsi dogodki in drugi programi Muzeja Velenje do konca marca.

V Muzeju Velenje bomo koledar dogodkov za mesec april pripravili, realizacijo pa bomo seveda prilagajali razmeram.

Komunikacija z uporabniki muzejskih storitev bo do nadaljnjega potekala po telefonu (03 898 26 30) ali preko elektronskih sporočil (info@muzej-velenje.si).

V Muzej Velenje se vsem zahvaljujemo za razumevanje in želimo vse dobro!