Zaposleni

Direktorica
Mojca Ževart
prof. zgodovine in geografije
kontakt: mojca.zevart@muzej-velenje.si
tel: 03/898-26-34
GSM: 041-200-240

Kustos
Damijan Kljajič
prof. zgodovine in geografije
kontakt: damijan.kljajic@muzej-velenje.si

tel: 03/898-26-31

Kustosinja
Mateja Medved
univ. dipl. zgodovinarka
kontakt: mateja.medved@muzej-velenje.si
tel: 03/898-26-33
GSM: 041-670-509

Kustos
Vinko Mihelak
prof. zgodovine in sociologije
kontakt: vinko.mihelak@muzej-velenje.si
tel: 03/898-26-35
GSM: 041-853-623
Kustosinja pedagoginja
Tanja Verboten
univ. dipl. etnologinja in kulturna antropologinja
kontakt: tanja.verboten@muzej-velenje.si
tel: 03/898-26-32
GSM: 031-676-922

Kustosinja
Alma Javornik
uni. dipl. sociologinja
kontakt: alma.javornik@muzej-velenje.si
tel: 03/898-26-32

GSM: 041-393-179

Muzejska sodelavka
Milena Slatinjek
poslovni sekretar
kontakt: 
milena.slatinjek@muzej-velenje.si
tel: 03/898-26-37
Muzejska sodelavka
Andželina Jukić
prof. pedagogike in andragogike in diplomirana zgodovinarka
kontakt: andzelina.jukic@muzej-velenje.si
tel: 03/898-26-33

Konservatorsko - restavratorska delavnica

Kustos dokumentalist
Mateja Murkovič
dipl. upravna organizatorka
kontakt: mateja.murkovic@muzej-velenje.si
tel: 03/586-66-11
Konservatorski restavratorski sodelavec
Simon Špital
inženir strojništva
kontakt: simon.spital@muzej-velenje.si
tel: 03/586-66-11
GSM: 040-170-076
Konservator restavrator
Stojan Knežević
akademski slikar
kontakt: stojan.knezevic@muzej-velenje.si
tel: 03/586-66-11

Tajništvo

Propagandist, informator, organizator, samostojni administrativni delavec
Nina Časl
organizator poslovanja
kontakt: nina.casl@muzej-velenje.si
tel: 03/898-26-30

Tehnična služba

Oskrbnica
Gabrijela Verbič

tel: 03/898-26-30

Oskrbnik
Zvonko Hranjec
kontakt: zvonko.hranjec@muzej-velenje.si
GSM: 041-577-286

Muzejska vodnica
Barbara Paulovič
kontakt: barbara.paulovic@muzej-velenje.si

tel: 03/898-26-30

Enota Muzej usnjarstva na Slovenskem

Kustos
dr. Miran Aplinc
prof. zgodovine in proizvodotehnične vzgoje
kontakt:miran.aplinc@muzej-usnjarstva.si
tel: 03/898-44-22

Kustos
Jernej Hozjan
univ. dipl. zgodovinar
kontakt: jernej.hozjan@muzej-usnjarstva.si

tel: 03/898-44-21

Kustosinja
Barbara Drev
akademska slikarka
kontakt: barbara.drev@muzej-velenje.si

tel: 03/8984-427

Muzejska vodnica
Katarina Fužir
tel: 03/898-44-20

Muzejska vodnica
Pina Špegel
kontakt: pina.spegel@muzej-velenje.si
tel: 03/898-44-20

GSM: 040-170-646

Oskrbnica
Melita Dobelšek

tel: 03/898-44-20
GSM: 041-649-702

V skladu z določilom 37. člena Uredbe EU 2016/679 Evropskega parlamenta in sveta z dne 27. aprila 2016 smo za pooblaščeno osebo za varstvo podatkov imenovali družbo: DATAINFO.SI, d.o.o. Tržaška cesta 85, SI-2000 Maribor

 

Politika varstva osebnih podatkov

Accessibility
Scroll to Top