Dragi otroci!
Ker vreme
ta teden ni najbolj naklonjeno druženju v naravi, bomo naše nedeljsko srečanje izvedli pod streho in sicer na VELENJSKEM GRADU. Raziskovali bomo razstavo Življenje v panju, ki pripoveduje zgodbo čebelarstva
v Šaleški dolini.
Z nami bo tudi čebelar Marjan Moravec iz Čebelarskega društva Fran Mlinšek Velenje, ki bo razložil marsikatero zanimivost o čebelah, skupaj si bomo ogledali tudi čisto prave čebelice na razstavi (v oglednem panju, seveda
). Imeli bomo tudi eno zabavno (in zelo pomembno) nalogo ![]()
Seveda bomo tudi ustvarjali, nasploh pa se super imeli! ![]()
Se vidimo v nedeljo, 17. maja, ob 10. uri! ![]()

